PříBěh - film

Humorně laděný romantický film o tom, jak je těžké najít pravou lásku, a jak jeden mladík ke stánku přiběh'. PříBěh vyhrál 1. místo na Festivalu Černá věž.

PříBěh
romantický/komedie, ČR, 2014, 7 minut
Režie: Kateřina Ličmanová
Kamera: Jenda Mikšík
Střih: Jenda Mikšík
Hrají: Radka Pavlovčinová, Filip Kotek, Jaroslav Vlach
Produkce: Týna Řádková, Jana Ada Kubíčková, Marta Kloučková
Hudba: Marta Kloučková

PříBěh vyhrál první cenu v kategorii Malý film na Festivalu studentských a amatérských filmů Černá věž v Českých Budějovicích 2014.

PříBěh je také na ČSFD.

Krátký film PříBěh byl dokončen v roce 2014. Jde o studentský film, pod nímž je podepsána Tvůrčí skupina Na jedno použití. Osobně jsem se podílel na námětu, scénáři a zejména jsem dělal kameru a postprodukci.

V hlavních rolích vystupují výteční herci, bez nichž by to prostě nebylo ono: Radka Pavlovčinová, Jaroslav Vlach a v neposlední řadě Filip Kotek.

Poděkování patří všem, kteří se na výrobě podíleli. Zejména potom kamarádkám a spolužačkám z naší tvůrčí skupiny, jmenovitě Kačce Ličmanové, Janě Adě Kubíčkové, Týně Řádkové a Martě Kloučkové (která mimo jiné složila povedený soundtrack).

Téměř vše bylo natočeno 13. a 14. listopadu 2013. Hlavní natáčecí lokací byla pláž u Hostivařské přehrady v Praze. Některé detaily rostlin a stromů, použité zejména během závěrečných titulků, byly dodatečně natáčeny v jiných pražských parcích.

První veřejné promítání hotového filmu proběhlo na půdě školy 6. února 2014. Následovalo další promítání pro zvané hosty dne 13. února 2014 a konečně se náš PříBěh dočkal "celosvětového" uvedení dne 16. února 2014.

Moskyt.net

Moskyt GBM

Nejnovější komentáře

Náhodná fotka